Lista aktualności i nadchodzących wydarzeń Lista aktualności i nadchodzących wydarzeń

Sprzedaż sadzonek

Nasza szkółka w Doręgowicach przygotowała do sprzedaży sadzonki na potrzeby Lasów Państwowych, firm oraz osób prywatnych.

W swojej ofercie posiadamy do sprzedaży sadzonki gatunków leśnych takich, jak: sosna zwyczajna, dąb bezszypułkowy, dąb szypułkowy, buk zwyczajny, brzoza brodawkowata, olsza czarna, świerk pospolity, grab pospolity, lipa drobnolistna, klon jawor, klon zwyczajny czy wiąz szypułkowy.

Znajdą u nas Państwo również sadzonki drzew i krzewów ozdobnych, które będą ładnie prezentować się w ogrodzie lub na posesji. W bieżącym roku proponujemy takie gatunki jak: jodła jednobarwna, jodła koreańska, jodła kaukaska, sosna karłowata, świerk kłujący, świerk kłujący srebrny, świerk Meyera, świerk serbski, świerk srebrny i żywotnik zachodni.

Wyselekcjonowane z własnej bazy nasiennej nasiona oraz sprawdzone od wielu lat technologie produkcji są gwarancją najwyższej jakości sadzonek. Duża ilość pięknych drzewostanów nasiennych, z których pozyskujemy nasiona oraz lata doświadczenia, które posiadamy w produkowaniu sadzonek pokazuje, że warto kupować materiał sadzeniowy z Lasów Państwowych.

Aktualną ofertę na materiał sadzeniowy znajdziecie Państwo tutaj. Jak tylko skończą się mrozy i nadejdzie wiosna serdecznie zapraszamy do naszej szkółki.